Drodzy Uczniowie,
do drugiego etapu szkolnego konkursu „Chemik IX LO roku 2021/2022”, który odbędzie się 24.05.2022 (wtorek) o godzinie 8.35 w sali chemicznej zakwalifikowali się:
z klas z rozszerzoną chemią:
Oliwier Bochenek kl. 1c
Adam Pawlik kl. 1c
Adrianna Wojdon kl. 2c
Grzegorz Rajpold kl. 2c
Dominika Sarga kl. 2c
Kamil Litak kl. 2c
Michał Kapera kl. 2c
Mario Asaad kl. 3c
z klas z chemią w zakresie podstawowym:
Julianna Wilczyńska kl. 1a
Gabriela Rzepecka kl. 1a
Karol Jarominek kl. 1b
Emilia Fryc kl. 1d
Monika Kubiczek kl. 2a
Julia Zwolińska kl. 2a
Karolina Kiedlik kl. 2b
Ambre Gaillard kl. 2d
Aleksandra Jagłowska kl. 2e
Samuel Tęczyński kl. 3b
Julia Dzięgielewska kl. 3d
Gratulujemy i prosimy o przyniesienie ze sobą kalkulatora i układu okresowego.
Kraków, dnia 20.05.2022 r., mgr inż. Beata Natkaniec, mgr inż. Agnieszka Polańska-Kłaput
ul. Czapińskiego 5
30-048 Kraków
+48 12 633 37 64
Kuratorium Oświaty
Portal edukacyjny Miasta Krakowa
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Konrad Adenauer Gymnasium
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Uniwersytet Jagielloński
Uniwersytet Pedagogiczny
Uniwersytet Papieski
Akademia Ignatianum
Akademia Górniczo-Hutnicza
Politechnika Krakowska
Uniwersytet Ekonomiczny
Uniwersytet Rolniczy